VÝSLEDKY SÚTAŽE

Súťaž prebiehala počas prvého polroka školského roku 2016/2017. Zverejnené výsledky sú k 31.01.2017.

Počet zapojených škôl: 143

Počet odohraných hier: 3946

Výsledky žiakov

V nasledujúcej tabuľke je uvedených prvých 50 žiakov. Kompletné výsledky žiakov nájdete TU.

# Meno Trieda Skóre Škola
1 Adam Novák 9.B 93025 Základná škola Skalité č.729 Skalité
2 Marcel Mešťan 9.B. 93025 Základná škola Skalité č.729 Skalité
3 Martin Rumanovský 8.B 93025 Základná škola Školská 897/8 Mojmírovce
4 Patrik Petrák 9 93025 Základná škola Skalité č.729 Skalité
5 Števko Pagáč 7.A 92416 Základná škola s MŠ Zborov nad Bystricou 604 Zborov nad Bystricou
6 Timotej Peťko 7.A 90601 ZŠ Matky Alexie Palackého 1 Bratislava-Staré Mesto
7 Samuel Peter Kovár 9B 90000 Základná škola Komenského 1 Modra
8 Benjamín Peťko 9.A 88209 ZŠ Matky Alexie Palackého 1 Bratislava-Staré Mesto
9 Martin Verman 6 88209 Základná škola s MŠ Kátlovce 195 Kátlovce
10 Matej Bohunický 6 88209 Základná škola s MŠ Kátlovce 195 Kátlovce
11 Patrik Hagara 8.A 88209 Základná škola Pribinova 123/9 Nováky
12 Ema Matuškovičová VI. 87616 Základná škola s MŠ Kátlovce 195 Kátlovce
13 Kika Chudá 8 87616 Základná škola Pribinova 123/9 Nováky
14 T. Hrušková 8.B 87616 Základná škola Pribinova 123/9 Nováky
15 Tadeáš Blaho 7.B 87616 Základná škola Pribinova 123/9 Nováky
16 Ján Šorman 8.A 87025 Základná škola Pribinova 123/9 Nováky
17 Juraj Jánošík 6.A 87025 Základná škola Pribinova 123/9 Nováky
18 Adam Šimkovič 9.A 86436 Základná škola Pribinova 123/9 Nováky
19 Andreas Hajnovič 7 86436 Základná škola Pribinova 123/9 Nováky
20 Anton Tarnoczy 8.A 86436 Základná škola Pribinova 123/9 Nováky
21 jakub šurina 6 86436 Základná škola s MŠ Kátlovce 195 Kátlovce
22 Kristina Chudá 8.B 86436 Základná škola Pribinova 123/9 Nováky
23 Aneta Ľubčiková 8.A 85849 Základná škola s MŠ Šarišské Bohdanovce 179 Šarišské Bohdanovce
24 Daniel Toronyi 6.B 85849 Základná škola Pribinova 123/9 Nováky
25 Machovic Tadeas 6.trieda 85849 Základná škola s MŠ Kátlovce 195 Kátlovce
26 Lukas Cenkner 5 85264 Základná škola s MŠ Sninská 318/16 Zemplínske Hámre
27 Moninik Krč 6.A 85264 Základná škola Pribinova 123/9 Nováky
28 Štefan Nagy 9.A 85264 Základná škola Pribinova 123/9 Nováky
29 Lukáš Boďa 9.A 84681 Základná škola pri ZZ Palárikova 2311 Čadca
30 Marek Vincler  6.A 84681 Základná škola Hlavná 462 Parchovany
31 Timea Bendíková 7.A 84681 Základná škola Pribinova 123/9 Nováky
32 Lukáš Mosnák 8.A 84100 Základná škola Komenského 1 Modra
33 šimon Poliak VII.A 84100 Základná škola Pribinova 123/9 Nováky
34 Alex 7 83521 Základná škola s MŠ Kátlovce 195 Kátlovce
35 Dianka Urbaneková 8.A 83521 Základná škola Pribinova 123/9 Nováky
36 Mária Ľubčiková 4.A 83521 Základná škola s MŠ Šarišské Bohdanovce 179 Šarišské Bohdanovce
37 Ronko Verman VI. 83521 Základná škola s MŠ Kátlovce 195 Kátlovce
38 Dušan Kokosík 9.B 82944 Základná škola s MŠ M. R. Štefánika 432 Varín
39 Marek Baričiak 5.B 82944 Základná škola s MŠ Zborov nad Bystricou 604 Zborov nad Bystricou
40 Matej Zemko VI. 82944 Základná škola s MŠ Kátlovce 195 Kátlovce
41 Šimon Macek 7.A 82944 Základná škola Pribinova 123/9 Nováky
42 Juraj Fergel 8.B 82369 Základná škola Pribinova 123/9 Nováky
43 Michal Štanga 8.A 82369 Základná škola Pribinova 123/9 Nováky
44 Oliver Šuľák 8.A 82369 Základná škola Obchodná 5 Sečovce
45 Patrik Bedecs 7 82369 Základ.škola s MŠ s VJM Hlavná 299 Horné Saliby
46 Patrik Bobok 9.B 82369 Základná škola Pribinova 123/9 Nováky
47 Patrik Košík 7.A 82369 Základná škola Pribinova 123/9 Nováky
48 Dominika Chochulová 9.A 81796 Základná škola pri ZZ Palárikova 2311 Čadca
49 Jana Svačeková VII.A 81796 Základná škola Pribinova 123/9 Nováky
50 Barbora Kubová 7.A 80656 Základná škola Do Stošky 8 Žilina

 

Výsledky škôl

V nasledujúcej tabuľke je uvedených TOP 10 škôl podľa počtu zúčastnených žiakov. Kompletné výsledky škôl nájdete TU.

# ŠKOLA ULICA MESTO KRAJ OKRES TYP ŠKOLY POČET ŽIAKOV
1 ZŠ Matky Alexie Palackého 1 Bratislava-Staré Mesto Bratislavský Bratislava I základná škola 248
2 Základná škola Sadová 620 Senica Trnavský Senica základná škola 198
3 Základná škola s MŠ Hlavná 250 Križovany nad Dudváhom Trnavský Trnava základná škola 147
4 Základná škola Komenského 1 Modra Bratislavský Pezinok základná škola 140
5 PSŠ.F.Hanáka Piar.ZŠ A. Hlinku 44 Prievidza Trenčiansky Prievidza základná škola 108
6 Základná škola Matice slovenskej 13 Prešov Prešovský Prešov základná škola 104
7 Základná škola SNP 1 Humenné Prešovský Humenné základná škola 103
8 Základná škola Krymská 5 Michalovce Košický Michalovce základná škola 98
9 Základná škola Pribinova 123/9 Nováky Trenčiansky Prievidza základná škola 87
10 Základná škola Školská 3 Spišské Podhradie Prešovský Levoča základná škola 85